Tadeusz Reimus
Tadeusz Reimus / Coach PCC / Trener / Konsultant
"Przeżyją ci, którzy mają najwięcej możliwości wyboru"
+48 880 600 186
Forum ul. M. Konopnickiej 28 30-302 Kraków

Powitanie

rsz_ja8y8wimqlsrt67ls42y_typewriter-apart

Początek każdej rzeczy jest mały – słowa na kartce, obraz, usłyszana sentencja, podkreślone zdanie – pomyślałem, że dobrze jest mieć miejsce na takie drobiazgi. To jakby z podróży przywozić szczyptę przyprawy, która zmienia codzienny smak banalnego kotleta. Jako gospodarz bloga, chcę zadbać najlepiej jak potrafię o jakość tych “posiłków”. Apetyty mam zróżnicowane.

Blog będzie o tym, co mnie najbardziej interesuje i do czego czuję się powołany: o coachingu i okolicach oraz o mechanizmach psychologicznych, które – z racji pełnionej roli coacha i trenera – zauważam u moich Klientów. Praca nad rozwojem jest w centrum i moich zainteresowań i aspiracji. Dla mnie to wielki przywilej – pracować nad zmianą, wspierać Klienta w dążeniu, żeby jego życie było takie, na jakie  ma ochotę. Tak po ludzku, wzrusza mnie to, dotyka i cieszy.

Dlatego: jeżeli przygnały Cię tu przypadkowe, kapryśne zwoje sieci: witaj. rozejrzyj się.

Jeśli jesteś zainteresowany/a coachingiem, rozwojem i przestrzenią, w której słowo coś oznacza i ma swój ciężar: witaj w dwojnasób. Możesz się zadomowić; będzie wiele postów na te i inne tematy.

W tym miejscu chciałbym przypomnieć sobie i Tobie o ważnych rzeczach – chociażby takiej, że z małych początków rodzą się wielkie zmiany.

Leave a Reply